שילוב של מספר אטרקציות באירוע

טלפון אבנר: 054-8008776
שילוב של מספר אטרקציות באירוע
שוק האטרקציות לא מפסיק להתפתח לגדול ולהפתיע.
בעוד שפעם היה אפשר להסתפק בתוספת של אטרקציה אחת או שתיים - הרי שהיום הדבר יכול שלא להספיק להצלחת האירוע שלנו.
כאשר ניגשים לבחור ולהרכיב את האירוע חשוב לשים דגש על העסקת והנאת האורחים בו, חשוב לדאוג לתוספות אשר ישפרו את מצב הרוח ויצבעו את הרחבה ולבסוף גם להעניק מזכרת מיוחדת לאורחים.
ההיצע הוא אין סופי כמעט, אך חשוב לדעת, שילוב לא נכון בין האטרקציות יכול לא רק שלא לתרום אלא גם לגרוע מהערך המוסף של האטרקציות באירוע.

אז איך עושים?
קודם כל עושים רשימה אשר מכילה את האטרקציות שראינו, אהבנו ושמענו עליהם המלצות מאנשים שכבר התנסו לפנינו.
בצעו התאמה של האטרקציות שרשמתם לגיל הממוצע של האורחים שלכם, לדוגמה אם הקהל שלכם הוא ברובו מבוגר, וותרו על האטרקציות של הילדים וההפך, כך תוכלו לקלוע לסוג הקהל שלכם.
רצוי לחלק את הרשימה לפי נושאים, אטרקציות צילום, אטרקציות ריקודים, אטרקציות אווירה וכו'.


להיות יוצא מן הכלל:
זכרו, החברים המכרים והמשפחה שלכם מכירים את רוב האטרקציות מאירועים קודמים ולכן חשוב להפתיע אותם באטרקציות חדשות שהם טרם מכירים.
נסו לצאת מן הכלל ולהשתמש באטרקציות חדשות שלא נראו באירועים אחרים, לדוגמה, האטרקציה החזקה ביותר בתחום הצילום היא המגנטים, במקום להזמין מגנטים רגילים שניתן למצוא בעשרות אצל כל אחד בבית בקשו להזמין מגנטים פולארויד מדובר על מגנטים גדולים יותר ומעוצבים בסגנון רטרו שיעניק לאירוע שלכם גוון מיוחד בתור מזכרת אצל האורחים שלכם.

טיפים ברגע:
- רצוי ואף נכון להזמין את רוב האטרקציות (במידת האפשר) מאותו הספק, כך תוכלו להיות בטוחים כי השילוב ביניהם יהיה מדויק יותר והם לא יאפילו אחד על השני.
- ניתן לקבל רשימת ספקי אטרקציות מאולמות האירועים עצמם, ספקים אלו עובדים עם האולם ומכירים את השטח באזוור, הם יוכלו לעזור לכם להחליט על מספר וסוג האטרקציות הנדרשות לאירוע שלכם, גם אם לא תסגרו איתם, שוחחו איתם ונסו לקבל מהם טיפים שישמשו אתכם גם עם הספק שלכם בהמשך.

לבסוף:
אטרקציות לאירוע הוא משהו שאי אפשר בלעדיו, אך חשוב לדעת שילוב לא נכון שלהם יכול לגרום לתסכול אצל האורחים, הקדישו מחשבה ובצעו התאמה מדויקת בין הספקים השונים ווודאו כי אין אטרקציה שמאפילה על האחרת, הזמינו רק אחת מכל סוג, כך תוכלו להיות בטוחים כי האורחים שלכם יקבלו חוויה של פעם בחיים.

פיינטבול TO GO - הדרך שלכם להפיק פעילות מלהיבה במיוחד
בין אם אתם מתכננים את המסיבה המושלמת, בין אם ברצונכם להפיק אירוע חברה חוויתי ביותר ובין אם אתם מחפשים פעילות כיפית לילדי בית הספר, פיינטבול TO GO זו הכתובת שלכם. באפשרותנו להגיע לכל מקום שבו אתם נמצאים ובכך לחסוך לכם זמן ומשאבים ולהפיק לכם אירוע מיוחד ואיכותי והכל – במחירים שווים לכל כיס!
מחפשים ביצוע מרהיב ליום מהנה במיוחד? רוצים לשבור את השגרה עם קצת תחרותיות וחוויה עם ערך מוסף שפשוט לא תוכלו למצוא בשום פעילות אחרת? או פשוט ליהנות עם האנשים שאתם הכי אוהבים – ועדיין להיות יכולים לירות עליהם כדורים?

צרו עמנו קשר עוד היום תאמו תאריך לאירוע הפיינטבול שלכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

טלפוןאבנר: 054-8008776

מבצע לזמן מוגבל: מזמינים דרך האתר ומקבלים 20 כדורי צבע לכל משתתף ב-מ-ת-נ-ה!